Pereiti į pagrindinį turinį

Kontaktai

KILKENNY VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS

 

Apskrities bibliotekininkė:

Josephine Coyne  056 779 4161 josephine.coyne@kilkennylibrary.ie

Vyresnysis vykdomasis bibliotekininkas:

Aisling Kelly 056 779 4977 aisling.kelly@kilkennylibrary.ie

Vykdomieji bibliotekininkai: 

Nuala Roche (Mayfair biblioteka)

056 779 4175 nuala.roche@kilkennylibrary.ie

Sophie Walsh (bibliotekos būstinė)

056 779 4172  sophie.walsh@kilkennylibrary.ie; 

Aideen McDonald (bibliotekos būstinė)

056 779 4173 aideen.mcdonald@kilkennylibrary.ie;

 Paulas Daly (bibliotekos būstinė) 

056 779 4339 paul.daly@kilkennylibrary.ie;

AdresasSusisiekite skaičiusKontaktai Vardas
Bibliotekos būstinė/Administracija  ir vietos tyrimai John's Green Hse., Johns' Green Kilkenny, R95 YH61

Mobilus telefonas: 056 7794160  

El. paštas:  info@kilkennylibrary.ie

Bibliotekos būstinės administracija ir vietos tyrimai, registratūra
Callan biblioteka Clonmel Rd Callan R95 TW10

Telefonai: 056 7794183 

El. paštas:  callan@kilkennylibrary.ie

Frances Delaney, filialo bibliotekininkė
Mayfair biblioteka Parlamento gatvė, Kilkenny R95 N23R

Telefonai: 056 7794174

El. paštas:  mayfair@kilkennylibrary.ie

Nuala Roche, vykdomoji bibliotekininkė
Castlecomer biblioteka Kilkenny Street Castlecomer R95 AH33

Telefonai: 056 4440561

El. paštas:  castlecomer@kilkennylibrary.ie

Karyn Deegan, bibliotekininkės padėjėja
Ferrybank biblioteka, Ferrybank prekybos centras, Waterford X91 D211

Telefonai: 051 897200

El-pašto adresas:  ferrybank@kilkennylibrary.ie

Jamesas Durkanas, bibliotekos personalo pareigūnas
Graiguenamanagh biblioteka  Vienuolyno kelias, Graiguenamanagh R95 V342

Telefonai: 056 7794178

El. paštas:  Graiguenamanagh@kilkennyLibrary.ie

Majella Byrne, bibliotekos personalo pareigūnė
Loughboy biblioteka Loughboy prekybos centras Waterford Rd Kilkenny R95 TD71

Telefonai: 056 7794176

El. paštas:  loughboy@kilkennylibrary.ie

Alanas Dunne'as, bibliotekininkas
Thomastown biblioteka Marshes St Thomastown R95 HP26

Telefonai: 056-7794331

El. paštas:  thomastown@kilkennylibrary.ie

Patrick Kavanagh, vyresnysis bibliotekos padėjėjas
Urlingfordo biblioteka Urlingfordo teismo rūmai E41 A2X4

Telefonai: 056-7794182

El. paštas:  urlingford@kilkennylibrary.ie

Margo McGrath, vyresnioji bibliotekos padėjėja
Mobiliajai bibliotekai

 Susisiekite su bibliotekos būstine arba

El-pašto adresas: LibMobile@kilkennylibrary.ie